VYKLÍZENÍ, STĚHOVÁNÍ, ODVOZ


  VYKLÍZENÍ - STĚHOVÁNÍ - ODVOZ - KONTAKTY        

ŠipkaVyklízení a čištění - zahrad, pozemků

Potřebujete posekat pozemek, vyklidit zahradu, pokácet a vymýtit náletové dřeviny a keře? Zavolejte nám na telefonní číslo 723 381 242 - přijedeme kdykoliv, váš pozemek, zahradu vyklidíme a nakonec po sobě uklidíme, tedy odpad z vyklízení odvezeme. Nemusíte se o nic starat, nechte vše na nás!

Ze zahrad a pozemků vyčistíme, vyklidíme:

  • vyklizení harampádí ze zahrady
  • posekání trávy
  • kácení náletových dřevin a keřů
  • mýcení náletových dřevin a keřů
  • vysekání divokých porostů
  • odvoz trav a veškerého odpadu po vyklizení
  • přípravné práce pro stavby
Zdědili nebo koupili jste pozemek a potřebujete ho vyčistit od náletových dřevin, přerostlé trávy nebo divokých porostů? Zavolejte nám na telefonní číslo 723 381 242 - přijedeme kdykoliv.

Průběh práce:

Nejdříve přijedeme na prohlídku, kterou máte samozřejmě zdarma. Pak dohodneme cenu podle prostor, které potřebujete vyklidit, a množství činností k vyklízení. Nakonec celé místo vyklidíme dle naší dohody, po vyklízení uklidíme. Vy se tak nemusíte o nic starat - stačí, když nám předáte klíče, my vše samostatně zajistíme a vy můžete být třeba v práci.

Cena:

Ceny určujeme při prohlídce, když přesně vidíme, co a kde potřebujete vyklidit. Naše ceny jsou však smluvní a vždy vám dáme nejlepší cenu! Platbu inkasujeme až po dokončení prací. Nejsme plátci DPH.

Pracovní doba:

Pracujeme tak, jak potřebujete vy. Rádi vám pomůžeme ve dne, v noci, ve svátku i o víkendu.

Místo vyklízení:

Pracujeme v Praze, ale i v dalších městech České republiky - např. Liberec, Ústí nad Labem, Most, České Budějovice, Karlovy Vary, Kolín, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Brno, Olomouc, Ostrava i kdekoliv jinde.

Kontakt:

Pro podrobnosti a poptávky volejte, prosím, na telefon 723 381 242 (pan Miroslav Gabriel)Vyklízení zahrad
Vyklízení